אודותי

שמי קרולין צמח. אני פודיאטרית מוסמכת למעלה מ-15 שנה, יו"ר העמותה לפודיאטרים וכירופודיסטים בישראל וממייסדי ומארגני הכנס הבינלאומי ל-POD (Podiatry, Orthopedic & Dermatology), 2014. בנוסף אני מרצה, מלמדת, וכותבת מאמרים מקצועיים בנושא פודיאטריה, ואף מנהלת את פורום פודיאטריה בזאפ דוקטורס.

אני בעלת תואר B.Sc. (Hons) Podiatry  מאוניברסיטת סאנדרלנד שבאנגליה. עם סיום לימודיי, בשנת 2002, שבתי ארצה ועברתי תקופת הכשרה והשתלמות נוספת בת ארבע שנים בבית החולים תל השומר. במקביל, פתחתי קליניקה פרטית ברמת גן.
בהמשך עבדתי גם בבית חולים השרון, קופת חולים מכבי ומכון הסוכרת בתל אביב.
כיום, עם שנות הניסיון הרבות והמומחיות שרכשתי, אני עובדת בעיקר בקליניקות שלי, ברמת גן ובהרצליה; כאן אני מאבחנת, מייעצת ובעיקר מטפלת בכל סוגי הבעיות לכפות הרגליים. הטיפולים הם ברמות מורכבות מגוונות - מניתוחים כירורגיים זעירים ועד לטיפולים קוסמטיים; מפתרונות קבועים - לבעלי מחלות וכאבים מתמשכים - ועד לטיפולים חד-פעמיים.

בעבודתי, אני פועלת מתוך ראייה הוליסטית, הרואה בכפות הרגליים חלק חשוב במכלול גוף האדם. לכן, במקרים מסוימים, הטיפול הפודיאטרי משולב עם טיפול של פיזיותרפיסטים ורופאים מקצועיים אחרים.

עבודתי המקצועית משלבת אורתופדיה ודרמטולוגיה יחדיו; כך, לדוגמא, במקרה של יבלת, אני מבצעת טיפול מקומי של הוצאתה, לצד הענקת מרשם למשחה מקומית ומרשם נוסף למדרסים, לאחר אבחון ביומכני.

במידה ואתם סובלים מאחת הבעיות שעליהן אני מפרטת באתר, או מבעיה אחרת בכפות הרגליים, אני מזמינה אתכם ליצור עמי קשר - ולקבל את הטיפול המדויק, המסור והמקצועי ביותר.

לקביעת פגישה לאבחון, ייעוץ וטיפול פנו אלי:

קרולין צמח,פודיאטרית מומחית ויו"ר העמותה לפודיאטרים וכירופודיסטים בישראל